Szellemi tulajdonvédelem a Széchenyi István Egyetemen

A Tudásmenedzsment Központja és Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatalának közös szervezésében tisztelettel meghívjuk a kedves kollégákat és hallgatókat a „Szellemi tulajdonvédelem a Széchenyi István Egyetemen” című rendezvényre.

A rendezvényen való részvétel díjmentes, de előzetes regisztrációhoz kötött, ami az oldal alján található adatlap visszaküldésével tehető meg.

Időpont
: 2012. október 17. (szerda)

Helyszín: SZE-Győr, Tudásmenedzsment Központ - Workshop terem

9.30-9.40 Köszöntő (Dr. Dőry Tibor)

9.40.-10.20 Publikáció vagy szabadalom?- a szabadalmazás kérdéskörének megközelítése a kutatók nézőpontjából (Dr. Gács János, HIPAVILON Magyar Szellemi Tulajdon Ügynökség Nonprofit Kft.)

10.20-10.40 A HIPAVILON Magyar Szellemi Tulajdon Ügynökség Nonprofit Kft. bemutatkozása (Dr. Botos Viktor ügyvezető igazgató)

10.40-11.00 SZE-Győr Szellemitulajdon-kezelési Szabályzat alkalmazásának tapasztalatai (Dr. Szalai Péter, SZE-DFK )

11.00-11.20 Kávészünet

11.20-11.40 A PATLIB központ szolgáltatásai és a szellemi eszköz-menedzsment rendszer bemutatása

(Bocskai Adrienn, SZE-Egyetemi Könyvtár; Bella Bernadett, Tudásmenedzsment Központ)

11.40-12.00 Hogyan vonjuk be a kutatókat a technológiák értékesítésébe?- Integrált technológia transzfer folyamat bemutatása

(Dr. Dőry Tibor, Tudásmenedzsment Központ)

12.00- Büféebéd

A rendezvényre szóló meghívó letölthető innen.

Regisztráció a VIVACE rendezvényre

Szellemi tulajdonvédelem a Széchenyi István Egyetemen Időpont: 2012. október 17. (szerda) Helyszín: SZE-Győr, Tudásmenedzsment Központ - Workshop terem
* Required