Nagy sikerrel zárult a Találd meg, ki, fel! című diákpályáza

A Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala kvízjátékot és logótervezési pályázatot hirdetett középiskolások számára a Találd meg/ki/fel! elnevezésű Facebook oldalon.

A kvízjáték és a logótervezési pályázat célja az volt, hogy a középiskolás korosztállyal megismertesse a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala által gondozott tevékenységeket, ezen belül is a védjegyekkel kapcsolatos fogalmakat. A programnak köszönhetően speciális ismeretekre és tudásra tettek szert a résztvevők.

A kampány 2014. november 3-án indult, hetente egy-egy, hat kérdésből álló kvíz jellegű feladatsor közlésével. A felhívásra mintegy 100 játékos küldte el válaszai sorát.

A kvíz mellett meghirdettünk egy olyan pályázatot is, amiben a diák(ok), iskolájuk részére tervezhettek logót.

A 12 nevező fiatal közül a pályázat nyertese:
Török Dániel, a kaposvári Zichy Mihály Iparművészeti Szakközépiskola tanulója, akinek ajándéka egy 15 főre szóló belépő az etyeki Korda Filmparkba.

Munkaszüneti nap 2018. október 22.
Munkaszüneti nap 2018. október 23.
Elektronikus ZH nap 2018. október 24.
MÉK Ünnepi Szenátusi Ülés 2018. október 25. 10:00 - 11:00
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. október 26. 00:00 - 2018. október 27. 23:00