Nagy sikerrel zárult a Találd meg, ki, fel! című diákpályáza

A Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala kvízjátékot és logótervezési pályázatot hirdetett középiskolások számára a Találd meg/ki/fel! elnevezésű Facebook oldalon.

A kvízjáték és a logótervezési pályázat célja az volt, hogy a középiskolás korosztállyal megismertesse a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala által gondozott tevékenységeket, ezen belül is a védjegyekkel kapcsolatos fogalmakat. A programnak köszönhetően speciális ismeretekre és tudásra tettek szert a résztvevők.

A kampány 2014. november 3-án indult, hetente egy-egy, hat kérdésből álló kvíz jellegű feladatsor közlésével. A felhívásra mintegy 100 játékos küldte el válaszai sorát.

A kvíz mellett meghirdettünk egy olyan pályázatot is, amiben a diák(ok), iskolájuk részére tervezhettek logót.

A 12 nevező fiatal közül a pályázat nyertese:
Török Dániel, a kaposvári Zichy Mihály Iparművészeti Szakközépiskola tanulója, akinek ajándéka egy 15 főre szóló belépő az etyeki Korda Filmparkba.

Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 24. - 2017. november 25.
Beszélgess Velem előadássorozat 3. előadás 2017. november 28. 17:00 - 18:00