V. Nyugat-dunántúli Regionális Innovációs Kiállítás és Találmányi Vásár

Idén immár ötödik alkalommal rendezik meg a Nyugat-dunántúli Regionális Innovációs Kiállítást és Találmányi Vásárt. A Széchenyi István Egyetem aulájában április 9-én, szerdán 8 és 16 között várják az érdeklődőket.

A kiállítást kísérő programok részeként a Mobilis Interaktív Kiállítási Központ érdekes bemutatókkal készül, valamint a Pannon Novum Nonprofit Kft. által életre hívott Zéró Emissziós Platform is bemutatja a káros anyag kibocsátásmentes közlekedés modelljét. A REZIPE projektben elkészített Mobil Napelemes Töltőállomás és két elektromos kerékpár segítségével élőben modellezik, miként lehet a városi járműveket megújuló energiaforrásokkal táplálni és ezáltal környezetbarát módon közlekedni. Az elektromos kerékpárok jó idő esetén a parkoló területén kipróbálhatóak!

A kiállítást kísérő szakmai programokon való részvétel térítésmentes, de regisztrációhoz kötött, amelyet a www.univgyor.hu weboldalon lehet megtenni.

Részletes program letöltése

Nyugdíjas Egyetem Mosonmagyaróvár (1. előadás) 2017. szeptember 21. 16:00 - 18:00
Akadémiai Nap - Ünnepi Hangverseny 2017. szeptember 21. 19:00 - 20:00
Levelezős konzultációs hétvége 2017. szeptember 22. - 2017. szeptember 23.
Alkotóhét 2017. szeptember 25. - 2017. szeptember 29.
Szakirányválasztás 2017. szeptember 25. - 2017. szeptember 29.